Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Doradztwo rachunkowe Łódź
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów

Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów wiąże się z wieloma formalnościami. Proponujemy fachową pomoc w tym zakresie. Zadbamy o prawidłowy stan całej dokumentacji. Zapraszamy!

Oferta

Podatkowa księga przychodów i rozchodów stanowi najpopularniejszy rodzaj ewidencji uproszczonej.

Do prowadzenia ksiąg podatkowych są zobowiązane:

  • osoby fizyczne osiągające przychód z pozarolniczej działalności gospodarczej, które wybrały opodatkowanie na zasadach ogólnych lub podatek liniowy,
  • spółki jawne osób fizycznych,
  • spółki cywilne osób fizycznych,
  • spółki partnerskie — niezależnie od profilu prowadzonej działalności.

Ofertę prowadzenia ksiąg podatkowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz ewidencji VAT kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw pragnących przyspieszyć formalności. Dzięki temu, że odciążamy przedsiębiorców od licznych formalności, mogą się skupić na innych aspektach funkcjonowania swojej firmy, na przykład pozyskiwaniu nowych zleceniodawców lub poszerzaniu zakresu usług. Obsługujemy również kadry i płace  firmy.

Zajmujemy się także księgowaniem zdarzeń gospodarczych w Podatkowej Księdze Przychodów i Rozchodów oraz przygotowujemy przelewy podatkowe.

  • ewidencji VAT,
  • ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych,
  • ewidencji wyposażenia.

Proponujemy również sporządzanie informacji i deklaracji podatkowych, zeznań rocznych, oraz sprawozdań do urzędu statystycznego i informacji do NBP.