Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Doradztwo rachunkowe Łódź
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Compo System – zaufany doradca rachunkowy

Biuro Rachunkowe Compo System istnieje od lutego 1994r. Doradca podatkowy (wpis Min.05763) wraz z zespołem pracowników świadczy doradztwo rachunkowe, usługi podatkowe oraz księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Obsługa księgowa obejmuje między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych i ksiąg przychodów. Pracownicy Biura Rachunkowego Compo System odciążają Klientów poprzez przejęcie części zobowiązań wynikających z tytułu prowadzonej działalności.


Zakres naszych usług jest ustalany indywidualnie, zgodnie z wymaganiami i zapotrzebowaniem klienta. Staramy się również, by obsługa księgowa była rzetelna oraz terminowa. Zajmujemy się doradztwem podatkowym oraz udzielamy informacji z zakresu księgowości, kadr i płac. Posiadamy ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych w wysokości 100 000,00 zł od zdarzenia.

Pomagamy nowym firmom

Oferta skierowana jest nie tylko do osób, które od wielu lat prowadzą działalność. Pomagamy także firmom, które są na początkowym etapie tworzenia i prowadzenia biznesu. Doradztwo podatkowe i rachunkowe obejmuje ważne kwestie dotyczące źródeł finansowania, korzystnej formy opodatkowania oraz innych aspektów wynikających z prowadzenia firmy. Korzystamy z Funduszy Unijnych, w tym między innymi programu Jeremie będącego inicjatywą Komisji Europejskiej i Europejskiego Banku Inwestycyjnego. Dzięki uzyskanym środkom, dysponujemy oprogramowaniem i sprzętem komputerowym najnowszej generacji co przekłada się na bezpieczeństwo i szybkość w obsłudze powierzonej dokumentacji podatkowej naszych klientów.


Jesteśmy zawsze dostępni. Mając na uwadze standardy obsługi oraz wygodę naszych klientów, staramy się ograniczać potrzebę kontaktu z naszej strony do minimum. Natomiast, jeżeli klient pragnie przedyskutować z nami pewne kwestie ma możliwość nieograniczonego kontaktu z pracownikami naszego Biura Rachunkowego. Nowoczesne technologie. Bazujemy na rozwiązaniach technicznych z zakresu oprogramowania i informatyki usprawniających naszą pracę. Nasi klienci na bieżąco otrzymują od nas niezbędne sprawozdania, dane i zestawienia w formie elektronicznej.


Dbamy o bezpieczeństwo danych i informacji. Nasze Biuro Rachunkowe ma opracowany i wdrożony system GIODO. Wszystkie dokumenty otrzymane od klienta są pilnie chronione, a zbędne rzeczy ulegają zniszczeniu.