Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Doradztwo rachunkowe Łódź
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Biuro Rachunkowe Compo System w Łodzi

Biuro Rachunkowe Compo System istnieje od lutego 1994r. Doradca podatkowy (wpis Min.05763) wraz z zespołem pracowników świadczą usługi podatkowe oraz księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Obsługa księgowa obejmuje między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych i ksiąg przychodów. Posiadamy ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych w wysokości 100 000,00 zł od zdarzenia.

Naszym podstawowym celem jest udzielanie porad z zakresu obsługi księgowej i kadrowo-płacowej małych oraz średnich przedsiębiorstw. Pracownicy Biura Rachunkowego Compo System odciążają Klientów poprzez przejęcie części zobowiązań wynikających z tytułu prowadzonej działalności.

Zakres naszych usług jest ustalany indywidualnie, zgodnie z wymaganiami i zapotrzebowaniem klienta. Staramy się również, by obsługa księgowa była rzetelna oraz terminowa.

Pomagamy i doradzamy. Zajmujemy się doradztwem podatkowym oraz udzielamy informacji z zakresu księgowości, kadr i płac. Prowadzimy również konsultacje podatkowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Oferta skierowana jest nie tylko do osób, które od wielu lat prowadzą działalność. Pomagamy także firmom, które są na początkowym etapie tworzenia i prowadzenia biznesu. Doradztwo podatkowe i rachunkowe obejmuje ważne kwestie dotyczące źródeł finansowania, korzystnej formy opodatkowania oraz innych aspektów wynikających z prowadzenia firmy. Korzystamy z Funduszy Unijnych, w tym między innymi programu Jeremie będącego inicjatywą Komisji Europejskiej i Europejskiego Banku Inwestycyjnego. Dzięki uzyskanym środkom, dysponujemy oprogramowaniem i sprzętem komputerowym najnowszej generacji co przekłada się na bezpieczeństwo i szybkość w obsłudze powierzonej dokumentacji podatkowej naszych klientów.

Jesteśmy zawsze dostępni. Mając na uwadze standardy obsługi oraz wygodę naszych klientów, staramy się ograniczać potrzebę kontaktu z naszej strony do minimum. Natomiast, jeżeli klient pragnie przedyskutować z nami pewne kwestie ma możliwość nieograniczonego kontaktu z pracownikami naszego Biura Rachunkowego.

Nowoczesne technologie. Bazujemy na rozwiązaniach technicznych z zakresu oprogramowania i informatyki usprawniających naszą pracę. Nasi klienci na bieżąco otrzymują od nas niezbędne sprawozdania, dane i zestawienia w formie elektronicznej.

Dbamy o bezpieczeństwo danych i informacji. Nasze Biuro Rachunkowe ma opracowany i wdrożony system GIODO. Wszystkie dokumenty otrzymane od klienta są pilnie chronione, a zbędne rzeczy ulegają zniszczeniu.