Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Doradztwo rachunkowe Łódź
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Doradztwo rachunkowe w Łodzi — o firmie

Doradztwo rachunkowe, usługi księgowe i podatkowe to główne gałęzie naszej działalności. Firma funkcjonuje od lutego 1994 roku i współpracuje z małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami. Zapraszamy!

Oferta

Pracownicy Compo System odciążają klientów poprzez przejęcie części zobowiązań wynikających z tytułu prowadzonej działalności. Obsługa księgowa obejmuje między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych i ksiąg przychodów. Szczegółowy zakres usług jest ustalany indywidualnie, zgodnie z wymaganiami i zapotrzebowaniem klienta. Zajmujemy się doradztwem podatkowym oraz udzielamy informacji z zakresu księgowości, kadr i płac. Mamy ubezpieczenie OC w wysokości 100 000,00 zł od zdarzenia.

Pomagamy nowym firmom

Oferta skierowana jest nie tylko do osób, które od wielu lat prowadzą działalność. Pomagamy także firmom, które są na początkowym etapie tworzenia i prowadzenia biznesu. Doradztwo rachunkowe i podatkowe obejmuje źródła finansowania, korzystne formy opodatkowania oraz inne aspekty wynikające z prowadzenia firmy. Korzystamy z Funduszy Unijnych, w tym z programu Jeremie, będącego inicjatywą Komisji Europejskiej i Europejskiego Banku Inwestycyjnego. Dzięki uzyskanym środkom dysponujemy oprogramowaniem i sprzętem komputerowym najnowszej generacji, co przekłada się na bezpieczeństwo i szybkość w obsłudze powierzonej dokumentacji podatkowej.

Współpraca

Mając na uwadze standardy obsługi oraz wygodę klientów, ograniczamy kontakt z naszej strony do minimum. Natomiast jeżeli klient chce przedyskutować pewne kwestie, gwarantujemy nieograniczonego kontakt z naszymi pracownikami. Pracę usprawniają nowoczesne rozwiązania techniczne z zakresu oprogramowania i informatyki. Klienci na bieżąco otrzymują w formie elektronicznej niezbędne sprawozdania, dane i zestawienia.

Dbamy o bezpieczeństwo danych i informacji. Mamy opracowany i wdrożony system GIODO. Wszystkie otrzymane dokumenty są pilnie chronione, a zbędne rzeczy ulegają zniszczeniu.