Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Doradztwo rachunkowe Łódź
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Biuro Rachunkowe w Łodzi – kontakt z Compo System

Biuro Rachunkowe z siedzibą w Łodzi oferuje usługi z zakresu doradztwa podatkowego i rachunkowego, obsługi księgowej małych i średnich firm. Prowadzimy ewidencję płac, środków trwałych oraz ewidencję VAT. Zakres naszych obowiązków jest ściśle dostosowywany do oczekiwań klienta oraz wymagań warunkowanych przez formę prowadzonej działalności. Oferujemy pełną ewidencję finansowo-księgową. Księgujemy zdarzenia gospodarcze, prowadzimy księgi rachunkowe, handlowe i podatkowe oraz księgi przychodów.


Zakres usług podatkowychnaszego Biura Rachunkowego obejmuje również kadry i płace. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg podatkowych i rachunkowych oraz ksiąg przychodów. Sporządzamy deklaracje podatkowe, sprawozdania, analizy.


W ramach konsultacji podatkowychudzielamy wszelkich informacji dotyczących rozliczeń, optymalizacji podatkowej, prowadzenia nadzoru podatkowego, opodatkowania działalności w formie karty podatkowej oraz innych zagadnień zawiązanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa.COMPO SYSTEM Sp. z o.o.
Biuro rachunkowe, doradztwo podatkowe


91-845 Łódź
ul. Franciszkańska 131 B

fax:       +48 42 616 07 07
tel.:       +48 42 616 06 07
kom.:    +48 604 75 39 75
e-mail:  poczta@compo-system.pl


Szczegółowa mapa dojazdu:

Biuro rachunkowe COMPO SYSTEM

Mapa Google:Wyświetl większą mapę