Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Doradztwo rachunkowe Łódź
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Nadzór podatkowy

Świadczymy usługę stałego nadzoru podatkowego. Doskonale wiemy, że podczas prowadzenia swojej działalności gospodarczej w każdym momencie może pojawić się problem wymagający szybkiej interwencji i pomocy profesjonalnego doradcy podatkowego. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najmniejszy błąd lub zła decyzja może skutkować ogromnymi stratami i konsekwencjami prawnymi. Bowiem w świetle uchwały z dnia 18 grudnia 2013 roku odliczenie lub zwrot różnicy podatku VAT opierający się na niepoprawnych fakturach traktowane jest, jako przestępstwo prania brudnych pieniędzy. Ważne jest, aby wszystkie działania firmy podlegały nadzorowi podatkowemu. Decydując się na pomoc biura podatkowego zyskasz spokój i skupisz się na rozwoju swojego biznesu.

Wsparcie profesjonalnego doradcy podatkowego

W ramach prowadzonego nadzoru podatkowego oferujemy pomoc z zakresu prawidłowego rozliczania i zarządzania podatkami w firmie. Nasz zespół zapewnia profesjonalną pomoc oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. W celu uniknięcia błędów i prowadzenia działalności zgodnie ze wszystkimi przepisami prawa podatkowego zachęcamy do korzystania z usługi stałego nadzoru podatkowego. Udzielamy wsparcia zarówno w naszym biurze znajdującym się w Łodzi, jak i przez kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Gwarantujemy szybkie udzielenie odpowiedzi oraz wskazanie najlepszego rozwiązania.