Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Doradztwo rachunkowe Łódź
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują pomocy w podjęciu decyzji na przykład o tym, który rodzaj opodatkowania wybrać. W naszym biurze zlokalizowanym w Łodzi świadczymy usługi doradcze z zakresu wszystkich kwestii podatkowych, uwzględniając w tym m.in. przygotowywanie zeznań podatkowych, przygotowywanie opinii, analizę umów oraz przeglądy podatkowe. Zajmujemy się opracowywaniem, a następnie wdrażaniem najlepszych rozwiązań podatkowych dla Twojego biznesu. Jako profesjonalni doradcy podatkowi zadbamy o to, abyś zrozumiał zawiłe przepisy podatkowe i świadomie, z naszą pomocą wybrał odpowiednią formę opodatkowania. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, a naszym priorytetem jest działanie wyłącznie na korzyść klienta. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Oferta

Bezpieczne i prawidłowe funkcjonowanie działalności gospodarczej w świecie stale zmieniających się przepisów prawa podatkowego wydaje się trudne. Wsparcie biura, które oferuje usługi podatkowe, może okazać się czynnikiem sukcesu przedsiębiorstwa. Z doświadczenia wiemy, że stała współpraca z fachowcami w swojej dziedzinie pozwala uniknąć poważnych błędów. Zakładając firmę, należy podjąć szereg istotnych decyzji, a jedną z nich jest wybór formy opodatkowania. Co lepiej wybrać: karta podatkowa czy może ryczałt? Forma opodatkowania powinna uwzględniać charakter prowadzonej działalności, potencjalne dochody i predyspozycje do dalszego rozwoju przedsiębiorstwa. Zapewniamy kompleksowe doradztwo podatkowe uwzględniające indywidualne potrzeby klienta oraz aktualne realia rynkowe.

Sporządzamy także opinie podatkowe zawierające analizy:

  • konsekwencji podatkowych konkretnych zdarzeń gospodarczych,
  • planowanych lub bieżących transakcji,
  • zawieranych umów.

W ramach konsultacji podatkowych udzielamy informacji dotyczących zmian w przepisach podatkowych. Sprawujemy także stały nadzór podatkowy potwierdzający poprawność prowadzonych rozliczeń finansowych. Doradztwo podatkowe obejmuje:

  • konsultacje podatkowe,
  • stały nadzór podatkowy,
  • analizy podatkowe przewidzianych przedsięwzięć,
  • optymalizację podatkową poprzez wybór formy opodatkowania w zależności od zakresu i rodzaju działalności gospodarczej.

Gwarantujemy stały kontakt z konsultantem, który na bieżąco informuje o aktualnych zmianach przepisów prawa. Współpraca odbywa się zarówno w naszym biurze w Łodzi, jak i telefonicznie lub mailowo.