Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Doradztwo rachunkowe Łódź
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują pomocy w podjęciu decyzji na przykład o tym, który rodzaj opodatkowania wybrać. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Oferta

Zakładając firmę, należy podjąć szereg istotnych decyzji, a jedną z nich jest wybór formy opodatkowania. Co lepiej wybrać: karta podatkowa czy może ryczałt? Forma opodatkowania powinna uwzględniać charakter prowadzonej działalności, potencjalne dochody i predyspozycje do dalszego rozwoju przedsiębiorstwa. Zapewniamy kompleksowe doradztwo podatkowe uwzględniające indywidualne potrzeby klienta oraz aktualne realia rynkowe.

Sporządzamy także opinie podatkowe zawierające analizy:

  • konsekwencji podatkowych konkretnych zdarzeń gospodarczych,
  • planowanych lub bieżących transakcji,
  • zawieranych umów.

W ramach konsultacji podatkowych udzielamy informacji dotyczących zmian w przepisach podatkowych. Sprawujemy także stały nadzór podatkowy potwierdzający poprawność prowadzonych rozliczeń finansowych.

Doradztwo podatkowe obejmuje:

  • konsultacje podatkowe,
  • stały nadzór podatkowy,
  • analizy podatkowe przewidzianych przedsięwzięć,
  • optymalizację podatkową poprzez wybór formy opodatkowania w zależności od zakresu i rodzaju działalności gospodarczej.

Gwarantujemy stały kontakt z konsultantem, który na bieżąco informuje o aktualnych zmianach przepisów prawa. Współpraca odbywa się zarówno w naszym biurze w Łodzi, jak i telefonicznie lub mailowo.