Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Doradztwo rachunkowe Łódź
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Deklaracje podatkowe

Nieodłącznym elementem prowadzenia własnej działalności gospodarczej jest odprowadzanie podatków. W naszym biurze zajmujemy się sporządzaniem deklaracji podatkowych VAT, CIT oraz PIT. Dzięki naszej pomocy nie musisz osobiście zajmować się tymi formalnościami. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Dbamy o to, aby firmy klientów działały zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi.

Deklaracją podatkową określamy formę obowiązkowego przekazywania organom podatkowym, czyli m.in. urzędom skarbowym oraz celno-skarbowym, informacji, zeznań i wykazów. Do ich składania zobowiązani są wszyscy podatnicy, płatnicy oraz inkasenci.

W ramach naszych usług zajmujemy się sporządzaniem rocznych deklaracji podatkowych, które ma obowiązek złożyć każdy przedsiębiorca w urzędzie skarbowym. Formalność dotyczy wszystkich firm, nawet jeśli w danym roku nie osiągnęła żadnych przychodów.

Obowiązujące deklaracje podatkowe w Polsce

W naszym kraju obowiązującymi deklaracjami podatkowymi są:

  • podatek od towarów i usług,
  • podatek dochodowy od osób fizycznych,
  • podatek dochodowy od osób prawnych,
  • podatek od czynności cywilnoprawnych,
  • podatek od środków transportowych.

Jeśli szukasz biura, które zajmuje się sporządzaniem oraz składaniem deklaracji podatkowych, zgłoś się do nas. Zapraszamy do naszej siedziby zlokalizowanej w Łodzi. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania.