Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Doradztwo rachunkowe Łódź
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Kadry i płace

Działania związane z kadrami i płacami pochłaniają spore nakłady finansowe w niemal każdym przedsiębiorstwie, nie wspominając już o czasie, jaki poświęcić należy na wypełnienie wszystkich dokumentów. Nasze biuro rachunkowe może przejąć na siebie wszystkie obowiązki obejmujące kadry i płace. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie szybko i kompleksowo sporządzać niezbędne deklaracje, wnioski i poprowadzić ewidencję płac. Usługi naszego biura rachunkowego z pewnością będą dla Państwa bardziej opłacalne, niż prowadzenie wewnętrznej księgowości.  


W ramach obsługi kadrowo-płacowej:

  • Sporządzamy listy płac pracowników i zleceniobiorców
  • Prowadzimy karty wynagrodzeń pracowników oraz karty zasiłkowe (zasiłek chorobowy, rodzinny, macierzyński)
  • Sporządzamy deklaracje ZUS
  • Przygotowujemy przelewy rozliczeń z ZUS
  • Prowadzimy rozliczenia roczne pracowników (PIT 40) oraz informacje PIT 11/8B, a także przygotowujemy zaświadczenia dla pracowników do innych instytucji zgodnie z zapotrzebowaniem

Zajmujemy się również prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą biura rachunkowego Compo System z Łodzi.