Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Doradztwo rachunkowe Łódź
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Obsługa księgowa i podatkowa w Łodzi

Obsługa księgowa i podatkowa w Łodzi

Szukasz biura, które będzie wsparciem we wszystkich kwestiach księgowych, podatkowych oraz finansowych? Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Oferujemy rzetelną pomoc firmom, spółkom oraz organizacjom. Obsługę księgową i podatkową dedykujemy zarówno młodym przedsiębiorstwom, jak i tym z dużym doświadczeniem na rynku. Wszystkim klientom gwarantujemy bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do sprawy. Nasz zespół zajmie się wszystkimi czynnościami i odciąży Cię od kłopotliwych i skomplikowanych formalności. Przejmujemy uciążliwe obowiązki i dbamy o to, żeby sporządzana dokumentacja była zgodna z obowiązującym prawem.

Jeśli potrzebujesz pomocy zaufanej księgowej, zapraszamy do naszego biura znajdującego się w Łodzi. Możesz również załatwić sprawę bez wychodzenia z domu, kontaktując się z nami telefonicznie lub e-mailowo.

Oferta

Oferujemy:

  • prowadzenie ewidencji podatkowych (np. ryczałt ewidencjonowany),
  • prowadzenie ksiąg podatkowych, przychodów i rozchodów,
  • rozliczanie podmiotów gospodarczych ze zobowiązań publiczno-prawnych,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • sprawozdawczość GUS i NBP,
  • doradztwo podatkowe,
  • prowadzenie spraw pracowniczych i rozliczeń z ZUS,
  • sporządzenie wniosków kredytowych.

Ponadto udzielamy porad w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej oraz pomagamy w redagowaniu podań i odwołań, sporządzaniu wniosków kredytowych i wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania. Wspieramy też osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą w czynnościach rejestracyjnych.

Współpraca

Pracujemy na stałej umowie opartej na warunkach określonych w kodeksie cywilnym. Zakres obowiązków jest szczegółowo określony w umowie. Wynika on z prawa bilansowego, prawa podatkowego i innych przepisów określających obowiązki publiczno-prawne podmiotów gospodarczych. Bierzemy pełną odpowiedzialność za szkody wyrządzone Zleceniodawcy w wyniku nienależytego wykonania przyjętych obowiązków. Gwarantujemy ubezpieczenie OC kontraktowe i deliktowe do kwoty 200.000 PLN. Usługi świadczymy w siedzibie biura. Współpracujemy z kancelariami adwokackimi i biegłych rewidentów.