Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Doradztwo rachunkowe Łódź
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Obsługa księgowa i podatkowa w Łodzi

Obsługę księgową i podatkową dedykujemy zarówno młodym przedsiębiorstwom, jak i tym z dużym doświadczeniem na rynku. Przejmujemy uciążliwe obowiązki i dbamy o to, żeby sporządzana dokumentacja była zgodna z obowiązującym prawem. Zapraszamy!

Oferta

Ponadto udzielamy porad w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej oraz pomagamy w redagowaniu podań i odwołań, sporządzaniu wniosków kredytowych i wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania. Wspieramy też osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą w czynnościach rejestracyjnych.

Współpraca

Pracujemy na stałej umowie opartej na warunkach określonych w kodeksie cywilnym. Zakres obowiązków jest szczegółowo określony w umowie. Wynika on z prawa bilansowego, prawa podatkowego i innych przepisów określających obowiązki publiczno-prawne podmiotów gospodarczych. Bierzemy pełną odpowiedzialność za szkody wyrządzone Zleceniodawcy w wyniku nienależytego wykonania przyjętych obowiązków. Gwarantujemy ubezpieczenie OC kontraktowe i deliktowe do kwoty 200.000 PLN. Usługi świadczymy w siedzibie biura. Współpracujemy z kancelariami adwokackimi i biegłych rewidentów.