Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Doradztwo rachunkowe Łódź
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Doradztwo rachunkowe

Świadczymy usługę fachowego doradztwa rachunkowego. Zajmujemy się przede wszystkim analizą stanu działalności gospodarczej, planowaniem i wdrażaniem rozwiązań, które pozwolą na prawidłowy, zgodny z przepisami prawa rozwój firmy. Ofertę kierujemy zarówno do klientów, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalności, jak i do przedsiębiorców działających już na rynku od lat i szukających profesjonalnego wsparcia.

W ramach naszego doradztwa rachunkowego oferujemy m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych , prowadzeniem ewidencji przychodów, przygotowywanie rozliczeń podatku dochodowego, sporządzanie raportów, analizą sytuacji finansowej, tworzenie wniosków i umów.

Pomoc doradców rachunkowych w Łodzi

Działania naszego biura to kompleksowa pomoc w obowiązkach związanych z finansami, podatkami oraz sprawami kadrowo-płacowymi. Każdego dnia dzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą. W rzetelny sposób doradzamy i wskazujemy najlepsze rozwiązania, tak, aby nasi klienci odnosili coraz większe sukcesy. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i szukasz zaufanego biura, które oferuje usługę doradztwa finansowego, odwiedź naszą siedzibę w Łodzi. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo, aby omówisz wszystkie szczegóły.